ERASMUS+ Tanulmányi Ösztöndíj Pályázat 2022/2023-as tanévre EELISA intézményekbe

2022. május 25.

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóságának ERASMUS Irodája felsőoktatási hallgatók számára ERASMUS+ részképzési programot, tanulmányi célú mobilitási pályázatot hirdet, ezúttal kizárólag EELISA intézményekbe.

A pályázat elsődleges célja lehetővé tenni a hallgatók számára, hogy oktatási, nyelvi és kulturális tapasztalatokat szerezzenek egy másik európai országban, emellett megismerkedjenek az EELISA intézmények célkitűzéseivel, és bekapcsolódhassanak a szövetség tevékenységibe.

A pályázatról részletesebben a bme.hu cikkében olvashatnak: ERASMUS pályázat EELISA intézményekbe

Pályázat leadási határideje: 2022. május 29. 22:00

Eredményhirdetés: 2022. június 13.

A pályázati felhívás ezen a linken keresztül érhető el.